Sanatorium Truskawiec   Kontakt w Polsce: 796 092 236

Opinie o Truskawcu

Zawsze prosimy klientów o przesłanie opinii o Truskawcu, o sanatorium, o hotelu w Truskawcu, o wyżywieniu oraz oczywiście opinie o leczeniu w Truskawcu.

Doświadczenie każdego z Was pomaga innym turystom w wyborze sanatorium lub hotelu w Truskawcu na Ukrainie. Z kolei każdy znajdzie dla siebie ciekawe i przydatne informacje, by znów odpocząć.

Hotel Leśna Pieśń Truskawiec basen

Przeczytaj recenzje turystów na temat leczenia w sanatoriach Truskawca. Wybierz własny typ zakwaterowania lub uzyskaj wykwalifikowaną bezpłatną poradę od doświadczonego menedżera.

Życzymy dobrego wyboru, skutecznego leczenia i przyjemnych wrażeń z Truskawca! Zapraszamy też do dzielenia się Waszą opinią.

Niektóre opinie o Truskawcu

Andrzej, (25.05.2019)

Naprawdę podobało mi się sanatorium Leśna Pieśń. Znajduje się na obrzeżach miasta, obok lasu, bardzo piękna przyroda. Odpoczywaliśmy z 2-letnim synem. Podobało nam się, że w kompleksie jest dużo atrakcji dla dzieci. Jest duży plac zabaw, pokój zabaw, basen. Dla starszych dzieci jest kolejka linowa, można jeździć na rowerze. Dobre wyżywienie, duże pokoje, przyjemne zabiegi.. Polecam

Kasia, (29.05.2019)

Odpoczywaliśmy z mężem tydzień w Truskawcu. Rezerwowaliśmy pobyt w hotelu. Opcja budżetowa w zasadzie – cena / jakość jest doskonała. Blisko pijalni. Na parterze znajduje się również fajny salon kosmetyczny. Skorzystaliśmy z zabiegów, odpoczęliśmy i wróciliśmy do domu. Chętnie wrócimy za rok. Dzięki Truskawiec!

Ser, (15.07.2019)

W lipcu odpoczywaliśmy w sanatorium Karpaty w Truskawcu. Lokalizacja jest super, piękny las, czyste powietrze, ładne jeziorko. Dobre wyżywienie oraz leczenie. Świetny personel i lekarze. Ładny basen z wodą mineralną. Rezerwując pobyt, należy określić, co dokładnie jest wliczone w cenę pobytu, w przeciwnym razie starają się wziąć za wszystko pieniądze. Super masaż! Ogólnie wrażenie jest dobre. Dużo do zwiedzania w okolicy Truskawca.

Więcej opinii o Truskawcu

Inne opinie o Truskawcu można znaleźć na niezależnej stronie zbierającej opinie – https://www.opineo.pl/opinie/biuro-medea-baseny-termalne