Sanatorium Truskawiec   Kontakt w Polsce: 796 092 236
Sanatorium Truskawiec

Sanatorium Truskawiec

Przez wiele dziesięcioleci Sanatorium Truskawiec jest ulubionym miejscem wypoczynku tysięcy gości z Polski. Niezwykle czysta dziewicza przyroda, malownicze Karpaty, lecznicze źródła z wodą mineralną i nowoczesny sprzęt medyczny pomaga każdemu poczuć przypływ siły i zdrowia

Hotel Leśna Pieśń Truskawiec zabieg

Sanatorium w Truskawcu to autonomiczne kompleksy, na terenie których oprócz noclegów w Truskawcu, leczenia oferowane również usługi kompleksów sportowych, basenów, pijalnie wód mineralnych, ogrodów i parków, centrów rozrywki i centrów SPA. Tak więc leczenie w sanatorium Truskawiec nigdy nie będzie nudne, ponieważ tutaj goście w każdym wieku i z dowolnymi oczekiwaniami znajdą przyjemny wypoczynek i skuteczne leczenie.

Truskawiec sanatorium na Ukrainie

Każde sanatorium w kurorcie posiada zaplecze do zabiegów terapeutycznych, również z wykorzystaniem wody mineralnej leczniczej. Sanatorium Truskawiec położone jest w malowniczej dolinie Karpat, w otoczeniu potężnych lasów i przepięknych gór.

Ta perła balneologiczna nie ma konkurentów na terytorium Ukrainy pod względem liczby gości. Bardzo dobra lokalizacja (tylko około 95 km od granicy Polsko-Ukraińskiej) od wielu lat zachęca gości z Polski do skorzystania z usług sanatoryjnych właśnie w Truskawcu.

Sanatorium w Truskawcu

W sanatorium Truskawiec dostępna jest szeroka oferta niezbędnych zabiegów szybkiego i skutecznego leczenia. Truskawiec znajduje się w najczystszym i najpiękniejszym regionie Karpat. Sama natura sprawiła to, że ośrodek stał się znanym w Europie centrum odnowy biologicznej. Truskawiec pomógł milionom ludzi wyleczyć różne dolegliwości zdrowotne.

Które sanatorium w Truskawcu ?

Hotel Karpaty Sanatorium Truskawiec

Nowy w naszej ofercie – Hotel Uzdrowiskowy Karpaty w Truskawcu, Ukraina.Komfortowy wysoki standard, dobra cena, piękna okolica, skuteczne zabiegi ..Więcej o hotelu Karpaty : http://medeacentrum.pl/hotel/karpaty-sanatorium-truskawiec/

Opublikowany przez Baseny-Termalne Piątek, 9 marca 2018

Wybierając sanatorium w Truskawcu, należy zwrócić uwagę na tak ważny czynnik, jak diagnoza i zalecenia lekarza. Różne sanatoria w Truskawcu mają różną specyfikę leczenia – dla kogoś wybrane sanatorium jest bardziej odpowiednie do leczenia układu mięśniowo-szkieletowego, a dla innego – inny obiekt w Truskawcu w celu profilaktyki chorób serca, jeszcze inny w celu leczenia chorób układu pokarmowego..

Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia odpowiedniego dla Was sanatorium w Truskawcu. Doradzimy i pomożemy wybrać termin i pakiet leczniczy tak, że by pobyt okazał się przyjemny i skuteczny.