Sanatorium Truskawiec

Przez wiele dziesięcioleci Sanatorium Truskawiec był i jest ulubionym miejscem wypoczynku tysięcy gości z Polski. Niezwykle czysta dziewicza przyroda, malownicze Karpaty, lecznicze źródła z wodą mineralną i nowoczesny sprzęt medyczny pomaga każdemu poczuć przypływ siły i zdrowia.

Sanatorium w Truskawcu to autonomiczne kompleksy, na terenie których oprócz noclegów w Truskawcu, leczenia oferowane również usługi kompleksów sportowych, basenów, pijalnie wód mineralnych, ogrodów i parków, centrów rozrywki i centrów SPA. Tak więc leczenie w sanatorium Truskawiec nigdy nie będzie nudne, ponieważ tutaj goście w każdym wieku i z dowolnymi oczekiwaniami znajdą przyjemny wypoczynek i skuteczne leczenie.

Truskawiec sanatorium na Ukrainie

Każde sanatorium w kurorcie posiada zaplecze do zabiegów terapeutycznych, również z wykorzystaniem wody mineralnej leczniczej. Sanatorium Truskawiec położone jest w malowniczej dolinie Karpat, w otoczeniu potężnych lasów i przepięknych gór.

Ta perła balneologiczna nie ma konkurentów na terytorium Ukrainy pod względem liczby gości. Bardzo dobra lokalizacja (tylko około 95 km od granicy Polsko-Ukraińskiej) od wielu lat zachęca gości z Polski do skorzystania z usług sanatoryjnych właśnie w Truskawcu.

Sanatorium w Truskawcu

W sanatorium Truskawiec dostępna jest szeroka oferta niezbędnych zabiegów szybkiego i skutecznego leczenia. Truskawiec znajduje się w najczystszym i najpiękniejszym regionie Karpat.

Sama natura sprawiła to, że ośrodek stał się znanym w Europie centrum odnowy biologicznej. Truskawiec pomógł milionom ludzi wyleczyć różne dolegliwości zdrowotne.

Kontakt w Polsce w sprawie sanatorium

Bezpośrednia Infolinia w Polsce

Tel. 796 092 236

Stac. 71 783 94 00

Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia odpowiedniego dla Was sanatorium w Truskawcu. Doradzimy i pomożemy wybrać termin i pakiet leczniczy tak, że by pobyt okazał się przyjemny i skuteczny.

Które sanatorium w Truskawcu ?

Wybierając sanatorium w Truskawcu, należy zwrócić uwagę na tak ważny czynnik, jak diagnoza i zalecenia lekarza.

Różne sanatoria w Truskawcu mają różną specyfikę leczenia – dla kogoś wybrane sanatorium jest bardziej odpowiednie do leczenia układu mięśniowo-szkieletowego, a dla innego – inny obiekt w Truskawcu w celu profilaktyki chorób serca, jeszcze inny w celu leczenia chorób układu pokarmowego..

Opinie naszych gości o Sanatoriach w Truskawcu:

Sanatorium jest bardzo wygodny: ładny pokój, duży teren przy hotelu, obok ładny parku, własna pijalnia wód, bardzo wysoka jakość, dobra cena, różnorodne jedzenie.
opinia o Truskawcu
Pani Dorota
Bardzo podobał mi się hotel i personel. Specjalne podziękowania dla wszystkich lekarzy tego sanatorium. Ten ośrodek też będzie pasować dla rodzin.
opinia o Truskawcu
Pani Zofia

Pobyt sanatoryjny w Truskawcu

  • Leczenie – jest na pierwszym miejscu, bo właśnie w tym celu wybieracie Państwo pobyt w sanatorium. Wybór odpowiedniego pakietu i centrum medycznego zależy od schorzenia, które będziemy leczyć. Każde sanatorium ma swoje odmienne silne i słabsze możliwości lecznicze poszczególnych chorób.
  • Konsultacja lekarska – każdy nasz pakiet leczniczy zaczyna się od konsultacji z lekarzem uzdrowiskowym. Pod czas konsultacji zostaną podjęte decyzje odnośnie kolejnych badań oraz zabiegów. Zabiegi dobierane indywidualnie w zależności od potrzeb leczniczych, stanu zdrowia i kondycji organizmu.
  • Zabiegi lecznicze – każdy sanatorium w Truskawcu posiada własne autorskie programy lecznicze. Ilość zabiegów też różni się od konkretnego ośrodka i wykupionego pakietu. W niektórych sanatoriach mamy 2-3 zabiegi dziennie, w innych 3-4, mamy też pakiety z nieograniczoną ilością zabiegów.
  • Wyżywienie w sanatorium – jest bardzo różne i cena w tym przypadku jest wyznacznikiem jakości. Tanie kompleksowe pakiety sanatoryjne z noclegiem i zabiegami w cenie do 150 zł prawdopodobnie nie zachwycą jakością posiłków. W polecanych obiektach poziomu 3 plus gwiazdek otrzymamy smaczne i zdrowe jedzenie.

Mapa i wirtualne zwiedzenie Truskawca na Ukrainie

Sanatorium Truskawiec na Wideo:

Często zadawane pytania (FAQ)

Jak dojechać do sanatorium Truskawiec?

Istnieje kilka sposobów na dojazd do uzdrowiska Truskawiec: własne auto, autokar rejsowy; samolot do Lwowa z transferem oraz transport indywidualny od drzwi do drzwi.

Które sanatorium wybrać?

Doradzamy w tym wyborze. Najlepszy sanatorium dla każdego będzie inny. Podpowiemy, który sprawdzi się dla Was.

Co leczy sanatorium Truskawiec?

W zależności od wybranego sanatorium, w Truskawcu skutecznie leczą: - Przewlekłe zapalenie nerek - Choroba kamicy moczowej - Stany pooperacyjne, stany po usunięciu kamieni - Wrodzone anomalie nerek - Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego - Zapalenie pęcherza - Przewlekłe zapalenie wątroby - Zapalenie pęcherzyka żółciowego, zapalenie dróg żółciowych - Kamica żółciowa - Zapalenie trzustki - Przewlekłe zapalenie żołądka, zapalenie przełyku - Przewlekłe zapalenie okrężnicy i jelit - Otyłość - Cukrzyca typu 2 - Choroby układu oddechowego - Choroby układu krążenia - Choroby dermatologiczne - Choroby kręgosłupa - Choroby stawów

Jaka cena sanatorium?

Cena jest od 150 złotych za osobę, za dobę. Pakiet leczniczy: nocleg, pełne wyżywienie, konsultacja lekarska, zabiegi leczniecze.

Czy w Truskawcu jest sanatorium 5*?

Tak. Posiadamy propozycje luksusowych noclegów i pakietów na poziomie 5*.

Jak załatwić sanatorium w Truskawcu?

Proszę o kontakt z naszą infolinią w Polsce poprzez formularz na stronie albo telefonicznie: +48796092236 - odpowiemy na wszystkie pytania.