Biuro organizujące wyjazdy do Truskawca

Dziś Truskawiec jest znanym na całym świecie kurortem balneologicznym o długiej historii. Powietrze jest bogate w tlen i ozon, ciepły umiarkowany klimat kontynentalny, lecznicze wody mineralne, urocza przyroda i przytulna atmosfera – wszystko to stworzyło w Truskawcu wyjątkowo korzystne warunki do wypoczynku, leczenia i odnowy biologicznej.

Hotel Leśna Pieśń Truskawiec zabieg

Za datę oficjalnego założenia uzdrowiska balneologicznego uważa się rok 1827. Wtedy to w Truskawcu wybudowano pierwsze pokoje do kąpieli mineralnych.

Kluczem do sukcesu uzdrowiska w Truskawcu są lecznicze źródła mineralne ( Naftusia, Maria, Bronisława, Sofia, Juzia).

Wyjazdy do Truskawca organizuje biuro Medea Centrum Zdrowego Wypoczynku z Wrocławia. Biuro współpracuje z Truskawcem od roku 2006. Szczegóły biura oraz dane kontaktowe na www.medeacentrum.pl

Wyjazdy zorganizowane do Truskawca, w zależności od oczekiwań klientów, realizują się z wykorzystaniem:

Wyjazd autokarem turystycznym do Truskawca – dla grup zorganizowanych (od 30 osób);

Wyjazd minibusem do Truskawca transfer „od drzwi do drzwi” w turnusach dla 5-8 osób;

Wyjazdy autokarem rejsowym + transfer do Truskawca dla osób indywidualnych;

Pociągiem do Lwowa + transfer do sanatorium Truskawiec dla osób indywidualnych i grup, wygodna opcja bez stania w kolejkach na granicy;

Samolotem do Lwowa + transfer do wybranego hotelu w Uzdrowisku Truskawiec – to najszybsza i najbardziej wygodna opcja wyjazdu do sanatorium Truskawiec. Jeżeli zostanie zaplanowana odpowiednio wcześniej – będzie to też tania opcja dojazdu.